تبلیغات
فروشگاه آنلاین - خرید اینترنتی فال ورق تاروت
پنجشنبه 4 اسفند 1390  05:20 ب.ظ

فال ورق تاروت

فال ورق تاروت
شامل:
جعبه حاوی کارت ها و کتاب
 80 کارت با جنس مرغوب
کتابچه آموزش گرفتن فالتاروت چیست وآیا می توان به آن اعتقاد داشت؟
درخصوص تاروت, کارتهای آن و منشاُ پیدایش آنها و تعابیر و مفاهیم ویژه تصاویر کارتها بنا به نظر اندیشمندان و روانشناسان , تصاویر و اشکال نمادین , زبان ویژه دنیای ناخودآگاه هستند. تاروت آیینه ایست که دری را بسوی جنبه های مخفی نا خودآگاهی می گشاید. شاید ما هرگز نتوایم به قدرت و حدود کامل ناخودآگاهی پی ببریم اما راهایی برای اکتشاف و دور نمای آ ن وجود دارد که کارتهای تاروت یکی از روشهای قدرتمند آن است. چهره ها و مناظر گوناگونی که در رویاها با آن مواجه می شویم , گاه از چنان غنایی برخوردار هستند که به جراُت می توان گفت ذهن خودآگاه با تصورات خود توان دستیابی به حیطه بیکران گنجینه نا خودآگاه را ندارد. بر این اساس اغلب اوقات درک و فهم و تعبیر هر نماد کاری بس مشکل و پیچیده است. با توجه به آنچه گفتیم , مجموعه تصاویر گوناگون کارتهای تاروت به ویژه کارتهای 22 گانه تاروت کبیر , مشحون از اشارات و کنایات تصاویر گوناگون است کارتهای تاروت کلاً به دو دسته تقسیم می شوند: کارتهای کبیر و کارتهای صغیر. کارتهای کبیر 21 عدد است وکارت ابله که شماره صفر دارد وبیانگرآغازوپایان یک چرخه می باشد که جمعاً 22 عدد می شود کارتهای صغیرکه خود به چهار دسته تقسیم می شوند به نامهای :چوبدست , جام , شمشیر و سکه که هر کدام شامل کارتها یک تا ده و چهار صورت است که جمعاً 56 عدد می شوند.
خواستگاه کارتهای تاروت کجاست؟
در باب استفاده از کارتهای مصور تحقیقات گسترده ای انجام شده است و برخی معتقدند که اصولا خواستگاه نخستین بازی با ورق چین بوده است و به اوایل سلسله تانگ (908-618) برمی گردد. نظریه قدیمی دیگری حاکی از این است که مبدأ اولیه کارتها سرزمین هند است ولی اینکه از چه تارخی رایج شده معلوم نیست.
به عقیده یک نویسنده ایتالیایی به نام کولوزواولین بار در سال 379 کارتهای بازی از شمال افریقا وارد ایتالیا شد و به نام بازی نائیب در شهر ویتربو از شهرهای ایالت ساراسن رایج گردید.
معهذا دلیل روشنی برای ارتباط کارتهای بازی با کارتهای تاروت در دست نیست و همه دلایل نشاندهنده این است که اگرچه موطن واقعی کارتهای تاروت جای دیگری است ولی طرح فعلی تصاویر منشأ غربی دارند و این پرسش اصلی که چه موقع؟ و کجا؟ نیز بی پاسخ است.
هنوز برخی معتقدند که کلمه تاروت مشتق از واژه عبری تورا به معنی قانون است و امیدوارند که از این طریق رابطه کارتهای تاروت را با آیین رمزی کابالا مطرح کنند ولی فراموش می کنند که کابالا از سرزمین اسپانیا نشأت گرفته, جایی که هرگز نامی از تاروت به میان نیامده. برخی دیگر نیز تصور می کنند که کلمه تاروت تحریفی از نام توت خدای جادوی مصر باستان بوده و یاد آور افسانه ای است که می گوید برای انجام مراسم تشرف در معابد مصری این کارتها ابداع شده بوده است. به هر حال تلفظ لغوی تاروت فرانسوی است. در ایتالیا به آن تاروچی یا تاروکو می گویند ودر دیگر کشورها به نامهای تارو و تاروک نیز نامیده می شود و این معلوم نیست که کدامیک نام اصلی است.
تاروت چیست؟
تاروت یک علم نیست. یک فراعلم است. مثل شعر، مثل ادبیات، مثل دین، زیبا است ولی قابل بررسی علمی نیست. شما حق ندارید شعری را بد بدانید چون به راحتی اثبات پذیر است که اعتقاد به قدی مانند سروبی معناست. همان طور که گفته شد ورقهای تاروت 4 دسته اند: چوب, شمشیر, سکه وجام که نماد همان چهار عنصراصلی هستند همان عناصری که پدران ما معتقد بودند ذات جهان هستی را تشکیل داده اند یعنی آتش, باد, خاک وآب .
تاروت مانند یک آیینه واقییات را بدون آنکه روی آن قضاوت کند انعکاس می دهد. زشت و زیبا, خوشایند وناخوشایند هر دو را نشان می هد همانگونه که ما ازآیینه برای دیدن ظاهر خود استفاده می کنیم. حال این دیگر با ماست که با این بازتاب روح خود چگونه برخورد کنیم , به آن بی تفاوت باشیم یا به سادگی از کنار آن بگذریم یا به آن توجه وافی و کافی داشته باشیم. افراد زیادی از روبرو شدن با حقایق درونی خود واهمه دارند یا تظاهر می کنند که آن را بخوبی می شناسند ولی هنگامی که تاروت به آنها حقایق را می گویید با آن به گونه ای دیگر برخورد می کنند. کار کردن با تاروت صرفاً تعبیر وپیشگویی کردن برای خود و دیگران نیست بلکه یک ارتباط با نماد هاست تا بتوانیم از زاویه ای دیگر به خود و آینده بنگریم و از آن بعنوان یک مشاور استفاده کنیم.
از تاروت چگونه سؤال کنیم؟
کیفیت پاسخی که دریافت می کنید بستگی به کیفیت و نحوه پرسش شما دارد. نمونه های زیر برای آن است که نحوه سؤال کردن را به شما بیاموزد.
- پرسشهایی برای زمان حال و اینجا:
" موقعیت فعلی من چیست؟" "در چه شرایطی هستم؟" ویا اینکه " چگونه باید عمل کنم ؟"
تاروت به پرسشهای وضعیت کنونی شما بدرستی پاسخ خواهد داد و البته شما نیز باید آمادگی شنیدن هر پاسخی را داشته باشید. البته این سوالها بصورت نمونه بود و باید آنها را با وضعیت کنونی خود تغییر دهید.
سؤالات می توانند ازموضوعات ساده تا چاره جویی های عمیق و جدی زندگی باشند. و باید توجه داشته باشیم که اگر پیامهای مهم کارتها مکرراً مورد بی اعتنایی ما واقع شوند بزودی نیروی خود را از دست داده و از دادن پاسخ های صحیح و روشن بازداشته می شوند حال به چند نمونه سؤال توجه کنید:
نمونه سؤال 1: یک موقعیت شغلی برایم پیش آمده (الف) جدی تر به شغل فعلی ام مشغول شوم (ب) آن را ترک کنم و خود را برای کار جدید آماده کنم. حالا برای هر یک از موقعیت ها کارتی می کشیم و خود را برای بکار بستن پیشنهاد تاروت آماده می کنیم .
پاسخ تاروت: برای موقعیت الف (پنج جام) که یعنی ناامیدی و انصراف و برای موقعیت ب (یک سکه) یعنی ثروت و اقدام مثبت ظاهر می شوند. بدین طریق روح تاروت از طریق ضمیر نا خودآگاه و بوسیله این کارتها به صراحت وضعیت (ب) را به ما توصیه می کند و به ما می گوید که خود را برای شغل جدید آماده کنیم. نمونه سؤال 2: مدتی است که روابط من با فلان شخص تیره شده (الف) جدا شدن بهترین و سودمندترین را ه است (ب) در این ارتباط باقی بمانیم و برای از بین بردن کدورت ها تلاش کنیم.
پاسخ تاروت: برای پرسش اول (هشت جام) که یعنی رها کردن وضعیت فعلی و برای سؤال دوم (حاکم چوبدست) که یعنی تلاش برای تسلط بر وضعیت ظاهر می شوند. روح تاروت به روشنی به ما می گوید که جدا شدن از یکدیگر یعنی از دست دادن یک ارتباط ثمربخش.
و در پایان یادآورمی شوم روح تاروت همیشه بهترینها را از طریق کارتها و نمادها به ما نشان می دهد .

فروشنده: انجمن تخصصی کتاب ایران

قیمت: 11,000 تومان

روش خرید: برای خرید فال ورق تاروت، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید فال ورق تاروت
خرید اینترنتی فال ورق تاروت جدید و به روز

خرید اینترنتی فال ورق تاروت خرید اینترنتی فال ورق تاروت آموزشی ورزشی هنری بانوان خرید اینترنتی فال ورق تاروت کودکان درسی دانشگاهی کامپیوتر فنی مهندسی مذهبی خرید اینترنتی فال ورق تاروت آموزش زبان عربی انگلیسی فرانسه آلمانی ایتالیایی اسپانیایی لغت نامه چند زبان نرم افزار کامپیوتر سیستم عامل انیمیشن طراحی و خرید اینترنتی فال ورق تاروت

اقدامات امروز خرید اینترنتی فال ورق تاروت

گرافیک برنامه نویسی میکس و خرید اینترنتی فال ورق تاروت مونتاژ اینترنت امنیتی کاربردی حادثه ای خرید اینترنتی فال ورق تاروت اهبردی فکری پروازی کودکان اتوموبیل رانی موتور سواری ورزشی شبیه سازی خرید اینترنتی فال ورق تاروت ایرانی شوخی و سرکاری اسباب بازی موسیقی پاپ

ارسال توسط پست خرید اینترنتی فال ورق تاروت

ایرانی سنتی ک خرید اینترنتی فال ورق تاروت لاسیک خارجی مالی اداری حسابداری انبارداری خرید اینترنتی فال ورق تاروت پرسنلی بایگانی پذیرش کتابخانه خدمات دفتری برنامه های خرید اینترنتی فال ورق تاروت اص کتاب الکترونیک روانشناسی مدیریت اقتصاد فنی و مهندسی لغت نامه و دایره المعارف

با کمترین هزینه خرید اینترنتی فال ورق تاروت با کیفیت

شعر و داستان پزشکی و سلامت هنری ورزشی تاریخی و سیاسی دینی و مذهبی خرید اینترنتی فال ورق تاروت درسی زبانهای خارجی کودکان نرم افزار کاربردی مکانیک برق و الکترونیک خرید اینترنتی فال ورق تاروت شیمی معماری عمران و نقشه کشی صنایع ریاضیات و خرید اینترنتی فال ورق تاروت

همراه با آموزش خرید اینترنتی فال ورق تاروت و بسته بندی زیبا

آمار مذهبی هنری پزشکی روانشناسی و متافیزیک مدیریت خرید اینترنتی فال ورق تاروت و موفقیت موسیقی موبایل نوکیا سونی خرید اینترنتی فال ورق تاروت اریکسون سامسونگ موتورولا فیلم کارتن فیلم خرید اینترنتی فال ورق تاروت ایرانی فیلم خارجی فیلم مستند طنز کارتن سریال خدمات اینترنت آموزش خرید اینترنتی فال ورق تاروت

برای از در خرید اینترنتی فال ورق تاروت

اشتغال کتاب و مجله روانشناسی مدیریت خرید اینترنتی فال ورق تاروت و اقتصاد فنی و مهندسی لغت نامه و دایره خرید اینترنتی فال ورق تاروت المعارف پزشکی و سلامت تاریخی و سیاسی خرید اینترنتی فال ورق تاروت زبانهای خارجی ورزشی دینی و مذهبی هنر و عکاسی شعر و داستان مسافرتی و

خرید اینترنتی فال ورق تاروت آنلاین و اینترنتی

گردشگری کودکان رایانه و اینترنت کمک آموزشی خود آموز دانشگاهی فنی حرفه ای خرید اینترنتی فال ورق تاروت والدین و خانواده ادبیات رومانتیک علمی بازاریابی علوم پایه جغرافیایی خرید اینترنتی فال ورق تاروت طنز و سرگرمی آشپزی و خانه داری طبیعت و کشاورزی

خرید اینترنتی فال ورق تاروت سال

کتاب شناسی کتابداری نجوم و ماورا الطبیعه زیست شناسی و زمین شناسی حقوق اجتماعی فرهنگی زیور آلات دستبند پابند انگشتر خرید اینترنتی فال ورق تاروت گردنبند مدال سرویس گوشواره آرایشی بهداشتی عطر و ادکلن لاغری آرایش

خرید اینترنتی فال ورق تاروت فروشگاه

بهداشتی کیت های الکترونیکی منزل جانبی خودرو موبایل و جانبی الکترونیکی مسافرتی پوشاک التحریر خرید اینترنتی فال ورق تاروت کیف و کفش مواد غذایی آموزشی تزیینی پزشکی داروهای گیاهی هدایا جانبی کامپیوتر ورزشی صنعتی لوازمآموزش خرید :
1-روی دکمه خرید پستی در بالا کلیک نمایید.
2-فرم مربوطه را به صورت کامل و صحیح پر نمایید.
3-سفارش خود را درب منزل از پستچی تحویل گرفته سپس هزینه را پرداخت نمایید.
4-آیا راهی ساده تر و مطمئن تر وجود دارد؟
کلیه محصولات دارای پشتیبانی و گارانتی تعویض می باشند..برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها